پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۷

عرشیان:

پویش نذر جابه جایی رایگان مسافر به مناسبت عید سعید غدیر حضور 20 تاکسیران آغاز شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز پویش نذر جابه جایی مسافر (تاکسی صلواتی) با حضور 20 تاکسیران ناوگان تاکسیرانی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به عشق و علاقه مفرط تاکسیرانان به مولای متقیان امیر مؤمنان امام علی (ع)، تعداد 20 تاکسیران ناوگان تاکسیرانی در پویش نذر جابه جایی رایگان مسافر در روز عید غدیر (تاکسی صلواتی) شرکت کردند.

وی ادامه داد: این تاکسیرانان که شروع حرکت خود را از بارگاه امام زاده سلطان سید محمد (ع) قرار دادند، به میمنت این عید سعید به مسافرین و شهروندان شکلات تقدیم خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: : تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی قزوین که سمبل امانتداری و پاکدستی بوده و از آنان به عنوان سفیران فرهنگی شهر یاد می شود، همواره در امور فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی در شهر پیشقدم هستند که از جمله این اقدامات می توان به جمع آوری کمک برای سیل زدگان و زلزله زدگان و پویش نذر اهدای خون در هنگام فرا رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اشاره کرد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط