یکشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

بهرامی:

صدور 4 پروانه ساختمانی در منطقه ۲ شهرداری قزوین

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: در خرداد ماه امسال تعداد 4 مورد پروانه برای احداث بنا صادر شده است که مساحت این تعداد نزدیک به 250 متر مربع را شامل می شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات واحد شهرسازی این منطقه در خرداد ماه سال 1400 اظهار کرد: منطقه دو شهرداری قزوین در خرداد ماه امسال اقدامات متعددی را در واحد شهرسازی انجام داده است که امیدواریم مورد رضایت شهروندان قرار گیرد.

وی افزود: در خرداد ماه امسال تعداد 4 مورد پروانه برای احداث بنا صادر شده است که این تعداد نزدیک به 250 متر مربع را شامل می‌شود.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین عنوان کرد: البته در این ماه 11 مورد تجدید بنا هم در این منطقه به ثبت رسیده است که این موارد نزدیک به یک هزار متر مربع را شامل می‌شود.

بهرامی افزود: در زمینه اصلاحیه پروانه هم واحد شهرسازی منطقه دو شهرداری قزوین در خرداد ماه امسال 10 مورد را با متراژی بیش از یک هزار و 100متر انجام داده است.

وی تصریح کرد: شهروندان باید در ساخت و سازهای خود موارد قانونی شهرسازی را رعایت کرده تا بدون انجام تخلفات موجود بناهای خود را احداث کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط