چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

در جلسه ای با حضور رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اعضاء هئیت مدیره میدان تره بار مطرح شد؛

میدان مرکزی میوه و تره بار با سیاستگذاری و چشم انداز طولانی مدت باید به خارج از محدوده شهر قزوین انتقال یابد

در جلسه بررسی آماده سازی احداث میدان مرکزی میوه و تره بار قزوین که با حضور رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین در محل دفتر میدان مرکزی تره بار برگزار شد، ضمن تاکید بر نگاه توسعه گرا ،بر طراحی و امکان سنجی پروژه با کمترین هزینه، بار ترافیکی و زیست محیطی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛ در این نشست علیرضا شمسینی رئیس سازمان ساماندهی مشاعل شهری  شهرداری قزوین؛ با اشاره به روند مطالعاتی و امکان سنجی پروژه گفت: گره  ترافیکی در مکان فعلی شهروندان و بهره برداران را با مشکلات عدیده ای مواجه ساخته لذا محل فعلی میدان تره بار پاسخگوی نیازهای امروزی نیست.

وی افزود: راه اندازی این پروژه باید براساس آخرین یافته ها و طراحی ها صورت بپذیرد، و یکی از بهترین میادین کشور راه اندازی خواهدشد.

علیرضا شمسینی گفت: در طراحی و امکان سنجی اولیه این پروژه باید به تمامی شاخصه های اساسی اعم از شرایط اقلیمی منطقه ای توجه ویژه ای شود تا با صرف کمترین هزینه، بیشترین بهره وری در این زمینه به دست آید.

گفتنی است: در ادامه این جلسه اعضاء هئیت مدیره میدان مرکزی میوه و تره بار از  اعلام آمادگی و همکاری خود جهت انتقال میدان تره بار به خارج از محدوده شهر قزوین خبر دادند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط