پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۲

گنجي، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

جلسه بررسي مشکلات منطقه سه شهرداري در ناحيه انديشه برگزارشد

مدير منطقه سه شهرداري قزوين در جلسه راهکارهاي رونق ساخت و ساز در اين منطقه و به ويژه در ناحيه شهري انديشه بر ضرورت تکريم واقعي ارباب رجوعان تاکيد کرد.

 به گزارش روابط عمومي منطقه 3شهرداري قزوين ؛ ناصر گنجي ، مدير اين منطقه در جلسه بررسي رونق ساخت وساز در منطقه سه شهرداري و  کميته درآمدي اين منطقه که در ناحيه منفصل شهري انديشه برگزار شد، گفت : با مهندسي مجدد و باز نگري فرآيند شهرسازي بايد دغدغه هاي شهروندان را بر طرف کرد و به صورت واقعي ارباب رجوعان را تکريم کرد .

گنجي با بيان اينکه نبايد تنها در شهرداري به دنبال راهکارهاي افزايش درآمد بود ، افزود : با حذف پروسه هاي اضافي و دست وپا گير مجموعه مديريت و كاركنان منطقه سه شهرداري  بايد همچنان پيشقراول تکريم ارباب رجوع در شهرداري باشد .
وي با تاکيد بر اين که اگر واحد شهرسازي منطقه در ارايه خدمات به ارباب رجوع پويا و دقيق عمل کند، واحدهاي ديگر نيز عملکرد مطلوبي خواهند داشت ، اظهار کرد : با حذف فرآيند دست و پاگير ، بايد انگيزه مراجعه شهروندان به شهرداري  را به شكل قابل ملاحظه اي افزايش داد .
مدير منطقه سه شهرداري در ادامه خواستار شناسايي راهکارهايي جديد و معقول براي اخذ مطالبات شهرداري و رونق صدور پروانه ساختماني در شهرک انديشه و ملاصدرا و ... شد و افزود : با حل مشکل مردم و تسهيل کارها و هماهنگي با نهادهاي صاحب انرژي و استقرار زير ساخت هاي آب ، گاز ، برق و فاضلاب زمينه رونق و ساخت و ساز را فراهم کرد .
گنجي در ادامه گفت : بايد با همکاري با تعاوني هاي مسکن ، اعتماد اعضاي اين تعاوني ها را براي ساخت و ساز افزايش داد .
گفتني است در اين جلسه پيمان پژمانفر، معاون مديريت منطقه سه شهرداري نيز در خصوص مشکلات ابلاغ تخلفات کميسيون ماده 100 و سيد محمدرضا مجابي مسئول درآمد منطقه درخصوص وضعيت وصولي کدهاي درآمدي توضيحاتي ارائه دادند .
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط