چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۱۷

براي اولين بار در ايران انجام مي شود؛

علائم ترافيکي عمودي ساماندهي و کدگذاري مي شوند

براي اولين بار در ايران پروژه ساماندهي و کدگذاري علائم ترافيکي عمودي توسط سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين انجام مي شود.

 

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت : برداشت اطلاعات جغرافيايي با استفاده از سيستم نقشه برداري شهري و دوربين هاي نقشه برداري انجام مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين، اسماعيل عرشيان اظهار کرد : برداشت مشخصات ترافيکي توسط متخصصين ترافيکي انجام و در قالب فايل هاي UTM ساماندهي مي شود.
به گفته وي هدف از اجراي اين پروژه برداشت اطلاعات جغرافيايي و ترافيکي علائم عمودي به منظور ساماندهي آن ها است.
اين مسئول پيشرفت فيزيکي پروژه را60درصد اعلام کرد و گفت : تاکنون برداشت اطلاعات جغرافيايي و ترافيکي علائم عمودي  2هزار و 152تابلو در سطح منطقه يک شهرداري قزوين انجام شده است.
مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين در خصوص مزاياي اين طرح توضيح داد: از خروجي هاي اين پروژه امکان ساماندهي تابلوها، حذف تابلوهاي اضافه و نياز سنجي حضور نيروهاي پليس به منظور اعمال قانون است.
عرشيان با اشاره به اين که نرم افزار ارائه شده در اين پروژه قابليت به روزرساني دارد، گفت: تا پايان خردادماه سال جاري مرحله اول پروژه ساماندهي و کدگزاري علائم ترافيکي عمودي به پايان مي رسد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط