یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۰۱

طی سال گذشته صورت گرفت؛

ثبت بیش از 7600 درخواست استعلام در سیستم یکپارچه شهرسازی منطقه یک

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین از ثبت بیش از 7 هزار و 683 درخواست استعلام در سیستم یکپارچه شهرسازی منطقه یک طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ سیدمهدی حاجی سیدرضی اظهار کرد: درسال گذشته تعداد بیش از 7 هزار و 683 استعلام و بازدید کارشناسی در سیستم یکپارچه شهرسازی، در واحد روابط عمومی شهرسازی ثبت شده است که از این تعداد 7 هزار و 68 استعلام توسط کارشناسان شهرسازی به مرحله بازدید رسیده و پاسخ به درخواست‌کنندگان ارائه شده است.

او با بیان اینکه تعداد 615 درخواست نیز در برنامه بازدید روزانه کارشناسان شهرسازی قرار دارد، هدف از بازدید و قبول این تعداد استعلام را کاهش زمان صدور پاسخ استعلام و جلب رضایت در خواست‌کنندگان عنوان کرد.

این مسئول گفت: منطقه یک شهرداری قزوین در نظر دارد پیشگام کاهش زمان پاسخ استعلام نقل و انتقال، بانکها و غیره باشد و با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع شهروندان از طولانی شدن زمان پاسخ استعلام‌ها جلو گیری شود.

سیدرضی از درخواست‌کنندگان استعلام‌های مختلف بانکی و نقل و انتقال خواست که طبق زمانبندی روابط عمومی شهرسازی، در محل بازدید حضور داشته باشند تا بازدید کارشناسان طبق برنامه تنظیم شده انجام شود.

پایان پیام 

تصاویر مرتبط