سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین خبر داد؛

لکه گیری و روکش آسفالت 6200 متر از معابر ناحیه اندیشه

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین از لکه‌گیری و روکش آسفالت 6 هزار و 200 مترمربع از معابر ناحیه اندیشه طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ علی پوریوسفی در خصوص اهم اقدامات انجام شده در ناحیه اندیشه در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: در این مدت بیش از ۶۲۰۰ مترمربع از معابر اصلی و فرعی ناحیه اندیشه لکه‌گیری و روکش آسفالت شدند؛ ضمن اینکه ۳۵ مترطول پل فلزی و هشت مورد دریچه فلزی نیز در مدت ۱۲ ماهه سال گذشته در سطح ناحیه اندیشه نصب شده است.

او بیان کرد: اجرای ۵۷۳ مترمربع ترمیم ترانشه از جمله فعالیت‌های انجام شده در سطح ناحیه اندیشه است که با هدف سهولت در رفت و آمد شهروندان در دستور کار شهرداری قرار دارد.

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین ادامه داد: در مدت مذکور ۶۸ مورد عملکرد اجتماعی شامل دیدار مردمی و ارتباط با امام جماعت و با هدف تقویت تعامل بین شهروندان و مجموعه مدیریت شهری صورت گرفته است.

پوریوسفی گفت: احداث ایستگاه آتش‌نشانی یکی از پروژه‌های مهم ناحیه اندیشه بوده که  براساس ارزیابی‌ها تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰ طبق آمار نرم‌افزاری، ۱۸۵ مورد مراجعه مردمی برای پیگیری امور شهرداری ناحیه اندیشه و در قالب حضوری، مکاتبه‌ای، تلفنی و سامانه ۱۳۷ ثبت شده است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط